درباره صنایع درب آرسان

گروه صنایع درب آرسان با سالها فعالیت در حوزه تولید و توزیع دربهای ساختمانی و ارائه خدماتی قابل قبول به مشتریان خود امروزه و با یاری خداوند متعال یکی از نامهای شناخته شده و همکاری قابل اعتماد در صنعت ساختمان به حساب می آید.این گروه با توجه به استقبال روزافزون مشتریان و فراگیر شدن دربهای ضدسرقت و وجود محصولات خارجی با کیفیت پایین و محصولاتی باقیمت بالا در بازارهای داخلی و همچنین نیاز مشتریان خود به دربهایی با کیفیت و قیمتی مناسب به طور تخصصی وارد حوزه تولید دربهای ضدسرقت شد و توانست محصولی ایرانی با کیفیتی جهانی تولید کند.

جمعی از برترین کارشناسان گروه صنایع درب آرسان با ساعتها تلاش و پشتکار و تکیه بر تجربه طولانی در این حوزه توانستند با ترکیبی از ذوق و هنر و تجربه استادکاران ایرانی و همراه با تکنولوژی روز این صنعت محصولی جدید از دربهای ضدسرقت را در بازار ارائه کنند که با قاطعیت می‌توان گفت با نمونه های مشابه رقبای خارجی از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت است.

از ویژگیهای ممتاز این دربها ضخامت ورق فولادی به کار رفته در چارچوب و لنگه دربهاست که با قطر دو میلیمتر و همچنین استفاده از سه عدد لولای فولادی تا تحمل وزن 100 کیلوگرم را داراست. بعلاوه یک لایه ورق فولادی از نوع گالوانیزه ضدزنگ به ضخامت 0/8 میلیمتر بصورت کامل برروی لنگه قرار گرفته که علاوه بر استحکام و یکپارچگی لنگه درب باعث امنیت بالاتر این محصول می‌شود. همچنین طراحی و ساخت جدیدترین نمونه‌های طرح CNC و برجسته روکش MDF که برروی سازه فلزی قرارگرفته لطافت و شادابی چوب را در پس سازه سخت آهنی تداعی می‌کند.

مدیریت مجموعه همواره ارائه محصولی با کیفیت و قیمت مناسب و رضایت کامل مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و گام‌به‌گام در مسیر تکامل و حرکت صعودی مجموعه قدم برمیدارد.

از شما که در این مسیر طولانی همواره همراه بوده و در ادامه نیز در کنار ما خواهید بود صمیمانه سپاسگزاریم.