مناسب‌ترین درب ضد سرقت برای من کدام است؟

چه نوع درب ضد سرقت برای من مناسب است؟

برای انتخاب یک درب ضد سرقت مناسب، باید پاسخ هفت سوال را از قبل بدانید.

سوال اول:

بودجه و پول من برای خرید درب ضد سرقت چقدر است؟ چقدر میخواهم برای خرید درب ضد سرقت هزینه کنم؟

قبلا در مطلبی با عنوان پنج عامل تاثیرگذار در قیمت درب ضدسرقت، به دلایل گرانی برخی از دربها و شیوه‌ی ارزان سازی بعضی دیگر پرداخته ایم. چنانچه بودجه ای محدود برای خرید درب ضد سرقت در اختیار دارید، پیشنهاد ما این است که آیتم های مربوط به ایمنی درب ضد سرقت را بهتر و قویتر انتخاب کنید. به عنوان مثال، به جای انتخاب درب طرح برجسته، یا دربهایی با روکشهای لوکس، که قیمت بالاتری دارند، پول خود را صرف خرید یک درب ضد سرقت با طرحی ساده و در عوض ورقهای فولادی ضخیم تر و قفل بهتر کنید.

سوال دوم:

آیا محل نصب درب ضد سرقت در فضای باز و در معرض آفتاب، باران، سرما، و گرماست؟

دربهایی که روکش آنها از نوع ممبران است مناسب برای نصب در محیط بیرونی ساختمان نیستند. مثل دربهای روکش پی وی سی، یا دربهای مدل ونوس و آبنوس که برجستگی آنها به روش ممبران تولید شده اند. بهترین نوع دربهای ضد سرقت برای فضای بیرونی، دربهای ضد سرقت رویه فلز هستند. هرچند بسیاری از دربهای روکش چوب نیز برای نصب در فضای بیرونی بلامانع است. به شرطی که روکش چوب بوسیله پرس گرم بر روی ورق MDF چسبانده شده باشد.

سوال سوم:

لوکس بودن و زیبایی ظاهری درب ضد سرقت چقدر برای من اهمیت دارد؟ بین ایمنی و زیبایی درب ضد سرقت کدام را انتخاب میکنم؟

ممکن است ظاهر درب ضد سرقت و همخوانی آن با دکوراسیون داخلی ساختمان، برای شما اهمیت بیشتری داشته باشد. یا شاید در عین ایمنی و قوی بودن درب ضد سرقت، ترجیح بدهید ظاهر درب نیز زیبا و لوکس باشد. در این صورت، باید به سراغ شرکتهایی بروید که تخصص آنها تولید دربهای لوکس و خاص است.

سوال چهارم:

ساختمان نوساز است؟ یا قرار است درب ضد سرقت را بر روی فریم قدیمی نصب کنیم؟

اگر ساختمان نوساز باشد محدودیت کمتری در انتخاب ابعاد درب ضد سرقت دارید. اما چنانچه قصد نصب درب ضد سرقت بر روی فریم های قدیمی را دارید، ممکن است محدودیتهایی در سایز درب وجود داشته باشد. در این حالت بهتر است از مشاوره‌ی فروشنده یا نصاب خبره برای انتخاب اندازه‌ی مناسب درب ضد سرقت استفاده کنید.

سوال پنجم:

ایمنی ساختمان چقدر است؟ آیا ساختمان نگهبان دارد؟ در هر طبقه از ساختمان چند واحد وجود دارد؟

در بعضی از مجتمع های آپارتمانی ممکن است نیاز به دربهای قوی امنیتی یا قفل های گرانقیمت خارجی وجود نداشته باشد. و برعکس بعضی دیگر از ساختمانها به دلیل خلوت بودن و عدوم وجود نگهبان ممکن است ایمنی پایینی داشته باشند. این عامل در انتخاب نوع درب ضد سرقت مورد نیاز شما تاثیرگذار خواهد بود.

سوال ششم:

کاربری ساختمان مسکونی است یا تجاری؟

معمولا برای ساختمانهای مسکونی دربهای بزرگتر استفاده می شود. همچنین برای واحدهای مسکونی از دربهای ضد سرقت روکش چوب با طرح برجسته و کلاسیک بیشتر استفاده می شود. در عوض، واحدهای اداری دربهایی کوچکتر با ظاهری ساده تر و مدرن تر نصب میکنند.

سوال هفتم:

میزان آبریزی و نیاز به شستشوی درب چقدر است؟

اگر درب ضد سرقت را در جایی نصب میکنید که ممکن است در بازه های زمانی کوتاه نیاز به شستشو داشته باشد، پیشنهاد ما استفاده از دربهای روکش پی وی سی یا دربهای ضدسرقت رویه فلز است. چون دوام این نوع دربها در برابر نم و رسوبت بسیار بالاتر از دربهای روکش چوب طبیعی است.

انبار مرکزی و دفتر فروش شماره 1:

اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، خیابان 44 (بوعلی سینا)، بعد از کارخانه آجر دانیال، پلاک 276

شماره های تماس: 09135600171 , 09135600191

دفتر فروش شماره 2:

اصفهان، خیابان حاج رحیم ارباب، بعد از شورای حل اختلاف، نبش کوچه 16، فروشگاه آرسان درب

شماره های تماس: 09135600181 , 09138120108

دفتر فروش شماره 3:

اصفهان، خیابان چمران، بعد از خیابان آل محمد

شماره های تماس: 09135600191

دفتر فروش شماره 4:

فولادشهر، محله ب4، بلوار بصیرت، مجتمع تجاری مروارید، پلاک 31

شماره تماس: 09132360197

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *