لیست قیمت درب ضد سرقت آرسان

قبل از ملاحظه لیست قیمت آرسان درب، از شما دعوت می‌کنیم به یک نکته توجه فرمائید. ( اگر تمایل ندارید اینجا کلیک کنید که مستقیما به لیست قیمت بروید. ) قیمت درب ضد سرقت به پنج عامل وابسته است. این پنج عامل عبارتند از:

  • وزن درب ضد سرقت
  • جنس روکش درب ضد سرقت
  • نوع قفل درب ضد سرقت
  • نوع رزت و سایر یراق آلات درب ضد سرقت
  • میزان دقت در تولید درب ضد سرقت

شما با بررسی این 5 عامل، می‌توانید به کیفیت درب ضد سرقت نیز پی ببرید. در حال حاضر مدل های درب ضد سرقت در فروشگاهها و تولیدی های مختلف، یکسان است. مثلا درب ضد سرقت مدل ونوس را شما در همه‌ی فروشگاهها می‌بینید. اما قیمت این مدل درب در جاهای مختلف بسیار متفاوت است. دلیل این تفاوت قیمت را در همین 5 عامل که ذکر شد باید جستجو کنید.

برای مقایسه ، به قیمت درب ضد سرقت مدل ونوس در لیستهای شرکت آرسان درب دقت بفرمائید. و قیمتها را با مشخصات فنی دربها مقایسه کنید.

  • قیمت درب ضد سرقت مدل ونوس تیپ A: چهار میلیون و هشتصدهزار تومان
  • قیمت درب ضد سرقت مدل ونوس تیپ B: چهار میلیون و صد و پنجاه هزار تومان

همانطور که ملاحظه می‌فرمائید، ششصد و پنجاه هزار تومان اختلاف قیمت برای یک مدل درب وجود دارد. درحالیکه وقتی شما ظاهر دربهای تیپ A و تیپ B را می‌بینید، تفاوت چندان زیادی بین آنها احساس نخواهید کرد. در واقع اختلاف قیمت دربهای ضد سرقت به دلیل آیتم‌هایی است که حتی کارشناسان و متخصصین این صنعت هم در نگاه اول ممکن است متوجه آنها نشوند. مثل ضخامت ورق آهن، و نوع ورق MDF به کار رفته برای رویه درب.

همین درب ضد سرقت مدل ونوس را اگر در سایر شرکتها بررسی کنید، قطعا اختلاف قیمت بیشتری مشاهده خواهید کرد. بعضی قیمتها بالاتر از آرسان درب، و بعضی قیمت ها پایین‌تر هستند. با بررسی 5 عامل ذکر شده در ابتدای متن می‌توانید قیمت شرکتهای مختلف را تحلیل کنید.

در یک مطلب مجزا به تحلیل کاملتر این 5 عامل پرداخته‌ایم. اگر تمایل داشتید، با کلیک روی عنوان زیر می‌توانید آن مطلب را هم مطالعه بفرمائید.

پنج عامل تاثیرگذار در قیمت درب ضد سرقت

لیست قیمت آرسان درب:

با کلیک روی زبانه‌ها لیست قیمت دربهای ضدسرقت تیپ A و تیپ B را بصورت جداگانه ملاحظه بفرمائید. لطفا به توضیحات زیر هر لیست دقت کنید. آیتم‌ها و عواملی که در قیمت محصولات تاثیرگذار است در توضیحات زیر لیست‌ها شرح داده شده است. این لیست شامل هزینه‌ نصب نمی شود.