معرفی قفل پستچی درب ضد سرقت

قفل پستچی چیست و چه کاربردی دارد؟

قفل پستچی درب ضد سرقت عملکردی شبیه قفلهای زنجیری دارد که روی اغلب دربهای چوبی قدیمی نصب می شد. این قفل ضریب ایمنی درب را بالاتر می برد. هرچند اغلب تولید کننده ها آن را بعنوان یک آپشن لوکس درب ضد سرقت میدانند.

با توجه به کارایی خوب قفل پستچی، به نظر میرسد دربهایی که از این نوع یراق بهره مند هستند کاملتر و ایمن تر از بقیه دربها باشند.

چرا به این نوع قفل درب ضد سرقت می‌گویند قفل پستچی؟

فرض کنید پستچی یا پیک برای شما یک پاکت نامه آورده است. و شما برای حفظ امنیت خود و خانواده تان نمی خواهید درب را بطور کامل باز کنید. وجود این قفل بر روی درب باعث می شود که درب به اندازه رد و بدل شدن یک پاکت یا بسته ای کوچک باز شود. و اصطلاحا روی یک زاویه کم قفل شود. بنابراین، وجود این آپشن بر روی درب میتواند امنیت خاطر بیشتری به شما بدهد.

بویژه وقتی کودکان خردسال به تنهایی در منزل هستند، و برای پاسخگویی به فرد پشت درب، صلاح شما این است که درب بطور کامل باز نشود.

به قفل پستچی، قفل کودک هم گفته میشود.

تصور کنید در آشپزخانه ، یا جای دیگری در منزل سرگرم انجام امورات خود هستید. زنگ خانه به صدا در می آید و کودکتان بر حسب عادت همیشگی برای باز کردن درب شتاب می کند. شما ترجیح می دادید درب بطور کامل باز نشود. به همین دلیل از قفل پستچی برای جلوگیری از باز شدن کامل و ناگهانی درب استفاده میکنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *